Переваги приватних будинків для людей похилого віку

Кожному з нас хотілося б зробити старість близьких комфортною та цікавою. Як же це втілити у життя? Є простий і нескладний вихід – знайти приватний будинок для людей похилого віку. Нехай Вас не лякає це словосполучення, сучасні платні інтернати для людей похилого віку та інвалідів не мають нічого спільного з казенними установами, що погано фінансуються, де старим не приділяють належної уваги. Приватні будинки-інтернати для людей похилого віку та інвалідів надають повний спектр послуг, який відповідає найвищим стандартам обслуговування.

З середини двохтисячних років по всій країні почали з’являтися приватні будинки для людей похилого віку. Харків може похвалитися наявністю безлічі таких закладів, та й у кожному великому місті вже є хоч один приватний будинок для літніх. І це не дивно, адже в порівнянні з державними інтернатами для людей похилого віку та інвалідів, приватні мають величезну кількість плюсів.

Переваги будинку “Архімед”:

Найочевиднішими з них є умови проживання та увага персоналу. У наших будинках виконаний якісний ремонт, інтер’єр та меблі підібрані таким чином, щоб постояльці відчували себе як удома, меблі – зручна, техніка нова. Усередині чисто та затишно. Персонал має багатий досвід роботи з людьми похилого віку та з відповідальністю підходить до виконання своїх обов’язків. Якщо людині похилого віку щось знадобиться, то до неї підійти в будь-який час дня і ночі і допоможуть вирішити труднощі. У більшості приватних будинків для людей похилого віку підбираються індивідуальні програми реабілітації, а також допомагають відновитися після різних захворювань і травм, наш центр не став винятком у цьому питанні. Здоров’я Ваших родичів перебуватиме під постійним лікарським контролем, і у разі виникнення будь-яких ускладнень їм негайно буде надано допомогу. Також ведеться контроль за прийняттям ліків, адже літні часто бувають забудькуватими.

У приватний будинок для літніх людей набагато легше і швидше потрапити. Буває, пенсіонери стоять у чергах роками, щоб здобути путівку до державної установи. У платних інтернатах цей процес відбувається за кілька днів. Ваші рідні не нудьгуватимуть. Вони зможуть знайти собі нових друзів та співрозмовників одного віку зі схожими проблемами. Також існує організоване співробітниками дозвілля: проводяться розвиваючі ігри, перегляди фільмів, творчі вечори та чаювання.

Наш приватний пансіонат «Архімед» поєднує всі ці переваги. Ми готові надати Вам повний пакет послуг за найдоступнішими цінами. У нашому закладі працюють лише грамотні та перевірені фахівці, які зможуть добре подбати про Ваших близьких. Ми завжди раді новим мешканцям.

Зв'язок з нами

Замовте зворотній дзвінок

телефони

гарячої лінії