комфортне проживання
в будинку для літніх людей "Архімед"
Отримати консультацію
контроль за станом здоров'я
Отримати консультацію
догляд за лежачими хворими
Отримати консультацію
різноманітне дозвілля
Отримати консультацію
смачне та корисне 5ти разове харчування
Отримати консультацію
Previous
Next

Пансіонат для людей похилого віку

У пансіонаті для людей похилого віку, тяжкохворих та інвалідів забезпечено догляд 24/7. Досвідчений персонал дбає про фізичне та моральне здоров'я. Тут все продумано з урахуванням потреб гостей.

Хоспіс для людей похилого віку

Фахівці в галузі паліативної медицини проводять комплексну роботу з пацієнтами та їхніми сім'ями. Установа надає професійні послуги для лежачих хворих, є все необхідне для комфорту

Реабілітація та догляд за хворими

Співробітники центру ретельно контролюють прийом препаратів та виконання приписів лікаря, що успішно допомагає загальмувати прогресування хвороби.
Турбота та любов для людей похилого віку

Будинок для людей похилого віку "Архімед"

Щоденні огляди

Здоров'я постояльців регулярно моніториться співробітниками з вищою медичною освітою

Збалансоване харчування

Здорове, різноманітне, смачне, а головне корисне 5 разове харчування

Різні програми догляду

Ми пропонуємо можливість вибирати необхідні послуги для різних потреб та оплачувати лише їх.

Спеціальне обладнання

Будинок для людей похилого віку повністю укомплектований усім необхідним спецобладнанням для людей на реабілітації з обмеженими фізичними можливостями.

Невідкладна допомога

Всі кімнати оснащені кнопками екстреного виклику співробітника, який зможе надати необхідну першу допомогу або викликати швидку.

Цілодобовий догляд

Персонал доступний для постояльців у режимі 24/7, завжди допомагає з нічним відвідуванням туалету, гігієнічними процедурами, масажем при судомах та багатьом іншим.

Чому нас обирають?

Причини довірити нам близьку людину

1

Багаторічний досвід роботи

Ми перейняли найкращі світові практики у догляді за людьми похилого віку і надаємо сервіс найвищого рівня. Позитивні відгуки та подяка від клієнтів – найкраще тому підтвердження.
2

Кваліфікований медперсонал

У нашому штаті працює досвідчена команда лікарів, реабілітологів, доглядальниць та спеціалістів паліативної допомоги. Це необхідні умови для того, щоб підтримувати та покращувати стан здоров'я постояльців.
3

Ми вдосконалюємось щодня

Щиро вважаємо своїм покликанням турботу про людей похилого віку, тому регулярно підвищуємо кваліфікацію та відвідуваємо освітні семінари, щоб надавати послуги найвищого рівня.
Напишіть нам

Поставити запитання адміністратору

0 років
досвід роботи
0 +
вдячних клієнтів
0 години
на добу догляд та турбота
0
людей персоналу
Гідні умови проживання

в будинку для літніх людей "Архімед"

Що про нас говорять

відгуки про будинок для людей похилого віку "Архімед"

Ничего не найдено

Наша місія - надати найкращі умови, турботу та догляд для своїх постояльців. А Ваша довіра – найкраща нагорода

В установі європейського зразка для піклування про людей похилого віку приватний будинок для людей похилого віку Харків ціна вказується за комплексні послуги. Догляд включає допомогу у щоденних гігієнічних процедурах, п’ятиразове харчування, прибирання, моніторинг здоров’я та організацію дозвілля для постояльців.

Професійні умови створені для:

людей похилого віку;
інвалідів;
сліпих;
хворих на деменцію;
хворих із порушеннями психіки;
лежачих хворих;
хворих на Альцгеймер.

Додатково будинок для людей похилого віку надає послуги реабілітації людям після серйозних травм, операцій, інфарктів або інсультів. Абсолютно кожна людина в пансіонаті отримує гідний догляд, чемне ставлення та увагу з боку персоналу. Кожен співробітник вважає своїм обов’язком піклуватися про старше покоління та потребуючих допомоги.

Комерційний притулок для людей похилого віку кардинально відрізняється від державних за умовами, де працівники приходять просто відбувати зміни і не дбають про стан постояльців. У будинку для людей похилого віку «Архімед» приділяють велику увагу як фізичному здоров’ю кожного, так і моральному стану. Для тяжкохворих передбачена паліативна допомога та хоспіс.

Умови проживання у платному будинку для людей похилого віку

Приватний притулок для людей похилого віку – це доброзичлива домашня атмосфера. Доступно розміщення в одномісних та групових номерах зі свіжим ремонтом. Територія та внутрішні приміщення обладнані всім необхідним для безпеки:

цілодобова охорона;
камери спостереження;
кнопки екстреного виклику допомоги;
антиковзні покриття;
відсутні пороги;
є поручні, пандуси та спецзасоби для переміщення.

Збалансоване дієтичне харчування готує кухар центру зі свіжих корисних продуктів. За потреби може бути організована індивідуальна дієта за вказівкою лікаря.

Персонал уважно стежить, щоб пацієнти своєчасно приймали призначені ліки. Кожен забезпечується необхідним медичним доглядом. Щомісяця проводиться здача аналізів і щодня контролюється тиск, температура, пульс та інші життєво важливі показники.

Переваги проживання у приватному будинку для літніх людей

Платний будинок для людей похилого віку – це умови з підвищеним комфортом, коли людина почувається немов на відпочинку. Для постояльців організуються прогулянки на свіжому повітрі доглянутою територією комплексу.

Вечорами можна займатися улюбленими хобі в компанії однолітків, спілкуватися та дивитися телевізор. Регулярно організовуються різноманітні вікторини, вечори творчості та інші цікаві події для підтримання гарного настрою.

Гарний будинок для людей похилого віку – це домашня атмосфера. Співробітники роблять все можливе для підтримки найвищої якості життя кожного постояльця. Ще один вагомий плюс – різниця між тим, які документи для помешкання в будинок для людей похилого віку потрібні в приватний і державний.

У платних центрах система набагато спрощена та усунена бюрократія. Потрібен мінімальний пакет документів, про який ви можете уточнити у представника пансіону за контактними даними.

Вартість проживання в будинку для літніх людей

У нас можна залишити бабусю чи дідуся на тиждень, місяць чи тривалий термін за пенсію. Ціна в будинку для людей похилого віку багато в чому залежить від терміну перебування та стану пацієнта.
У вартість не входить робота реабілітологів – це обговорюється індивідуально, залежно від ситуації та необхідного часу реабілітації. Загалом ціноутворення досить гнучкі і кожен зможе підібрати для себе оптимальний пакет послуг.