Будинок для людей похилого віку для хворих альцгеймера

Впоратися з тяжкими наслідками хвороби пацієнтам та їхнім сім’ям допомагає будинок для людей похилого віку для хворих на Альцгеймера та деменцію в Україні. Це недержавна установа європейського рівня, яка надає кваліфіковані послуги на платній основі.
Хвороба Альцгеймера – прогресуюче вікове недоумство, яке найчастіше починає розвиватися з 55 років. Для людей похилого віку з таким діагнозом характерні спалахи гніву, різкі зміни настрою.

Людина не може контролювати себе, здатна випадково завдати собі непоправної шкоди. Тому потребує цілодобового спостереження. Родичам це просто неможливо винести з огляду на необхідність дотримуватися щоденного робочого графіка.
Щоб професійно доглядати таких хворих, потрібен стресостійкий персонал з медичною освітою. Саме такі люди працюють у приватному будинку для літніх людей «Архимед».

Догляд за хворими з Альцгеймером

Платний пансіонат для людей похилого віку забезпечує підвищену увагу 24/7 до кожного постояльця. Співробітники центру ретельно контролюють прийом препаратів та виконання приписів лікаря, що успішно допомагає загальмувати прогресування хвороби. Будинок для людей похилого віку для хворих Альцгеймером дасть вашій близькій людині все необхідне, щоб вона відчувала себе оточеною турботою.
У повному обсязі забезпечується гігієнічний догляд. Усі приміщення щодня забираються, провітрюються та дезінфікуються. Для пацієнтів з особливими потребами передбачені спеціальні заходи для підтримки морального та фізичного здоров’я.

Сюди входять: прогулянки на свіжому повітрі на нашій території, лікувальна фізкультура, робота з психологом, спілкування з персоналом та іншими постояльцями, дозвілля.

Наші принципи роботи та плюси

Приватний хоспіс для хворих на Альцгеймера та деменцію в м. Харків гарантує повну конфіденційність та безпеку постояльців. Які ще є переваги:

  • маємо багаторічний досвід роботи та достатню компетентність для якісної допомоги пацієнтам з Альцгеймером та деменцією;
  • персонал підбирається дуже ретельно – це чуйні, професійні та добрі люди, які глибоко поважають старше покоління;
  • гнучке ціноутворення залежить від того, скільки буде у нас людина і які додаткові послуги їй знадобляться;
  • пансіонат для хворих на деменцію в Україні знаходиться в тихому спокійному місці, оточений закритою і доглянутою територією.

Звернувшись до нас, не потрібно витрачати багато часу на збір документів та інші бюрократичні моменти. Оформлення в пансіонат проводиться максимально швидко та комфортно. Додатково обговорюється трансфер тяжкохворих від лікарні чи будинку до нашого центру. Установа має все необхідне матеріально-технічне забезпечення, щоб на високому рівні обслуговувати людей похилого віку та людей з особливими потребами.

Наші контакти:

Залишились питання?

Замовте консультацію

Зв'язок з нами

Замовте зворотній дзвінок

телефони

гарячої лінії