Реабілітація та догляд за хворими

Перенесені важкі операції, інфаркти, мікроінсульти, аварії та інші травматичні ситуації, на жаль, серйозно «підкошують» і так крихке здоров’я людей у віці. Сучасний темп та графік не завжди дає можливість молодому поколінню забезпечити якісний, а головне регулярний догляд за людьми похилого віку. Оптимальне рішення – тимчасове переселення родича до будинку для літніх людей нового покоління «Архімед».

Уход за престарелыми в пансионате Архимед

Підтримка 24/7

Це популярна світова практика, яка дає можливість людям навіть із найсерйознішими травмами знову відчути смак життя, зустріти однодумців та отримати якісний, професійний догляд.

Однією з головних особливостей підбору реабілітаційних програм є оцінка стану пацієнта з різних аспектів. Головне завдання процедур – покращення якості життя. Догляд за хворими та старими в центрі «Архімед» передбачає таке:

  • Створення комфортних та затишних умов.
  • Складання індивідуальної програми, відштовхуючись від стану та самопочуття пацієнта.
  • Використання передових технологій та сучасного обладнання.
  • Організація культурних заходів для різноманітності дозвілля та проведення часу.

Такий підхід здатний забезпечити комплексне лікування людини, повноцінне відновлення після серйозної травми чи хвороби, психоемоційне перезавантаження.

Переваги догляду за хворими в «Архимеде»

Однією з цінностей центру є кваліфіковані співробітники з медичною освітою. Високоякісне технічне оснащення дозволяє контролювати стан пацієнта, миттєво реагувати на погіршення його самопочуття. Реабілітація людей похилого віку підбирається індивідуально. Грунтується вона на наступних заходах:

  • Медикаментозне лікування.
  • Використання спортивного інвентарю та інших пристроїв, що прискорюють відновлення.
  • Масаж.
  • Лікувальна фізкультура, що проводиться строго під контролем тренера.
  • Активні прогулянки на відкритому повітрі.
  • Терапевтичні методики, створені задля поліпшення психоемоційного стану людини, повернення радості у житті.

Застосування останніх технологій та високий рівень кваліфікації фахівців передбачають роботу навіть із тяжкохворими пацієнтами. Пансіонат для лежачих хворих забезпечує максимально комфортні умови. Ліжка та інші меблі пристосовані для людей із серйозними пошкодженнями хребта, проведення необхідних медичних маніпуляцій на місці. За постояльцями такої категорії закріплюється кілька медсестер, які суворо дотримуються лікувального протоколу. Їхнє головне завдання – контролювати графік, режим дня та самопочуття, підтримувати чистоту в палаті, відстежувати проведені процедури (фізіотерапія, масаж).

Реабілітологи центру допоможуть зняти болючі відчуття, впоратися з серйозними запаленнями. Ще одна з переваг «Архімед» – різноманітне дозвілля. У центрі люди похилого віку зможуть знайти співрозмовників, друзів. У постояльців безмежний доступ до медіа, інтернету, друкованих видань, книг, настільних ігор. Окрім цього, регулярно проводяться заходи, зустрічі, концерти, майстер-класи. Культурна програма продумується співробітниками так, щоб кожен зміг поринути в обстановку.

Для вашої впевненості у правильності прийнятого рішення можна спочатку привозити свою близьку людину лише на денний час. Такий підхід прискорить його адаптацію до нової ситуації. Турбота, тепло і затишок – те, чого потребує кожен похилого віку. У центрі фахівці зроблять усе, щоб життя навіть після тяжкої хвороби чи травми заграло новими фарбами та подарувало щирі емоції щастя.

Наші контакти:

Залишились питання?

Замовте консультацію

Зв'язок з нами

Замовте зворотній дзвінок

телефони

гарячої лінії