Хоспіс

Уход за престарелыми в пансионате Архимед

Щоб провести відведені дні з комфортом, хоспіс Харків на Холодній горі відчинив свої двері для всіх, хто потребує. Заклад надає професійні послуги для лежачих хворих. Основна мета – не лікування, а підтримка високої якості життя на термінальних стадіях захворювання.

Фахівці в галузі паліативної медицини проводять комплексну роботу з пацієнтами та їхніми сім’ями. Ми не можемо збільшити тривалість життя людини, але наповнити її турботою. Завдяки цьому багато пацієнтів проживають набагато більший термін, ніж спрогнозували лікарі. Про наш хоспіс у Харкові відгуки ви знайдете лише позитивні.

Умови перебування у хоспісі

Платні послуги хоспісу передбачають все потрібне для комфорту. Кожен пацієнт незалежно від терміну перебування отримує такий догляд:

 • допомога у санітарно-гігієнічних заходах;
 • контроль стану здоров’я та дотримання приписів лікаря;
 • допомога психолога;
 • регулярне прибирання приміщення, провітрювання та кварцювання;
 • смачне дієтичне харчування.

Не багато хосписів Харкова здатні працювати на такому професійному рівні. Керівництво нашого центру відвідало не одну установу паліативної допомоги за кордоном, щоб запозичити найкращі практики.

Персонал має профільну освіту та постійно підвищує кваліфікацію. Це стресостійкі та чуйні фахівці, які порозуміються з будь-яким пацієнтом, незалежно від його психічного та морального стану.

Наші переваги

Приватний хоспіс у Харкові ціни пропонує не вище середньоринкових, але якість послуг тут на порядок вища. Рівень обслуговування незрівнянний із державними центрами.

Співробітники не приходять на роботу, щоб відбувати зміну, а працюють за покликанням, щоб допомагати людям з тяжкими хворобами легше переносити біль та страждання. Які ще має переваги наш хоспіс у Харківській області:

 1. Заклад знаходиться в тихій місцевості далеко від транспортних магістралей.
 2. Помістити людину в хоспіс максимально просто – не буде жодних бюрократичних затримок під час оформлення.
 3. У всіх приміщеннях виконано свіжий сучасний ремонт, є все необхідне обладнання для лежачих хворих і не тільки.
 4. Територія впорядкована для проведення часу на свіжому повітрі.
 5. Периметр знаходиться під цілодобовим наглядом.
 6. Родичі можуть відвідувати близьку людину у будь-який зручний час.

Вартість перебування в хоспісі залежить від тривалості (пацієнти можуть пробути тут і день, і півроку, і рік), стану здоров’я та необхідних опціональних послуг. Додатково можна замовити цілодобову доглядальницю, індивідуальне меню та багато іншого.

Як визначити людину у хоспіс у Харкові: достатньо зв’язатися з нами та обговорити дату приїзду, а оформлення вже можна буде зробити на місці. Також ви можете дізнатись вартість послуг за контактними номерами, вказаними на сайті. Ми дослухаємося до побажань кожного пацієнта та його сім’ї, щоб надавати найвищий сервіс.

 

Наші контакти:

Залишились питання?

Замовте консультацію

Зв'язок з нами

Замовте зворотній дзвінок

телефони

гарячої лінії