Як доглядати людину після інфаркту?

Небезпека інфаркту представлена його ранніми ускладненнями і навіть смертю. Саме тому чітке дотримання всіх реабілітаційних заходів із приписами від лікаря має ключове значення! Крім того, необхідно дотримуватися рекомендованої дієти, а також не забувати про помірне фізичне навантаження. Якісний, професійний і правильний догляд за літніми хворими здатні забезпечити виключно в приватній установі, фахівці якої мають колосальний досвід роботи з віковими пацієнтами.

Про особливості комплексних послуг реабілітації

Тільки сучасний приватний будинок для людей похилого віку здатний гарантувати ефективну реабілітацію з дотриманням постільного режиму. Хворий літній родич гостро потребує максимально комфортних умов, адже він змушений тривалий час перебувати в лежачому положенні. Завдяки затишному інтер’єру та продуманому облаштуванню номерів, під час реабілітації пацієнта виключені стреси, конфлікти, переживання та хвилювання. Кваліфіковані фахівці ставляться до людей після інфаркту з вищим ступенем відповідальності, не даючи їм відчувати себе певним тягарем серед близьких родичів.

Що стосується тривалості реабілітації до повного одужання, то вона безпосередньо визначається віком постояльця і ​​ступенем ураження м’яза серця. У боротьбі за життя літньої людини, змушеної перебувати в малорухливому стані, важливо виключити ризик виникнення набряку легень та пневмонії. Стороння допомога від фахівців з медичними навичками стане запорукою полегшення існування інвалідів, про добробут яких родичам точно не доведеться переживати!

Стандартний комплекс реабілітаційних заходів у пансіонаті представлений:

  1. лікуванням, із щоденним фіксуванням величини артеріального тиску, вимірюванням температури, періодичним контролем рівня холестерину в крові, а також призначенням довічних лікарських препаратів, лабораторних досліджень та здійсненням лікарського контролю реабілітації;
  2. правильним п’ятикратним харчуванням, з призначенням дієт – вони включають багато свіжих овочів і фруктів, менше жирів і солі;
  3. помірними фізичними навантаженнями з метою відновлення функції серцевого м’яза – регулярне навантаження підбирається для кожного з пацієнтів на індивідуальних умовах, залежно від стану організму та вікової категорії;
  4. регулюванням маси тіла та призначенням спеціальних дієт у разі появи надмірної ваги;
  5. контролем шкідливих звичок із категоричною забороною на алкоголь та цигарки.

Професійна організація дозвілля для хворих передбачає прогулянки на свіжому повітрі та заняття лікувальною фізкультурою в тренажерному залі під керівництвом інструктора. На території будинку для людей похилого віку є все для затишного проживання: спеціалізоване обладнання та штат кваліфікованих фахівців стануть запорукою повноцінного відновлення літніх людей після перенесеного інфаркту. Ретельний догляд значно прискорить реабілітацію після хвороби – і допоможе близькій людині повернутися до свого способу життя.

Про переваги комплексної реабілітації

Сьогодні достойний догляд за лежачими хворими з оптимальними методами реабілітації пацієнтів після перенесеного інфаркту міокарда реальний лише в умовах спеціалізованого будинку для людей похилого віку. Дітям і онукам літніх пацієнтів більше непотрібно турбувати себе постійною турботою про близьку людину, відмовляючись від роботи і змінюючи усталений життєвий уклад. Досить подбати про місце у спеціалізованій установі, щоб усі складні обов’язки взяли на себе фахівці. Інші переваги рішення полягають у:

  • повний контроль самопочуття пацієнта;
  • комфортні умови пансіонату для життя;
  • дотримання відпрацьованих лікувальних методик;
  • надання цілодобової медичної допомоги;
  • наявності повного штату висококваліфікованих спеціалістів.

У сприятливій атмосфері закладу одужання настане якнайшвидше! Тут подбають про улюбленого родича, повернувши його до нормального способу життя в найкоротший термін.

Зв'язок з нами

Замовте зворотній дзвінок

телефони

гарячої лінії