Догляд за хворими після інсульту

Інсульт – тяжке захворювання, яке безповоротно впливає якість життя. Людина може мати справу з такими наслідками, як часткове порушення функціонування організму, повна втрата дієздатності. Відновити життєво важливі показники може допомогти лише комплексна реабілітація після інсульту у Харкові.

Будинок для людей похилого віку «Архімед» дає можливість людині повернутися до нормального життя або адаптуватися до нових реалій. Професійні фахівці, комфортні побутові умови, турбота та увага до кожного гарантують повноцінний догляд та психологічну підтримку.

Особливості догляду за літніми після інсульту

У такій ситуації важлива комплексність. У центрі «Архімед» реабілітація передбачає таке:

  • Повноцінний гігієнічний догляд, що важливо для недієздатних людей: виконання базових процедур, зміна постелі та білизни, догляд за волоссям, нігтями тощо.
  • Допомога при переміщенні, у прийомах їжі та виконанні стандартних побутових завдань.
  • Профілактика появи пролежнів: масаж, обробка шкіри спеціальними розчинами, використання комплексів, необхідних для запобігання утворенню пролежнів.
  • Профілактика таких ускладнень як тромбози, запалення легень. Комплексне спостереження стану пацієнта.
  • Допомога у відновленні мови, нормальних рухових функцій: фізіотерапія, робота з професійними реабілітологами.
  • Збалансоване харчування, що повністю відповідає рекомендаціям дієтолога.
  • Спостереження за артеріальним тиском.

Пансіонат для літніх людей після інсульту – це комфортні та повністю адаптовані номери. З кожним пацієнтом індивідуально працює група спеціалістів. Терапевт щодня оглядає хворого та стежить за дотриманням лікарського протоколу. Реабілітологи розробляють комплекс вправ, які пришвидшують відновлення. Фізичні навантаження – щадні, але при цьому ефективні та результативні. Медсестри контролюють стан та самопочуття пацієнта, піклуються про його особистий комфорт та зручність. За психологічним станом спостерігає штатний психолог.

Комфортні умови та грамотний підхід

Одна з головних рис нашого персоналу – чуйність та доброзичливість. Завдяки цьому у центрі завжди панує атмосфера радості. Співробітники підготовлені на випадок екстрених ситуацій та зможуть надати невідкладну допомогу.

Головна проблема, з якою стикаються пацієнти після інсульту, – адаптація до нової реальності. У домашніх умовах та з сучасним графіком життя неможливо оточити людину відповідною турботою. Не забувайте, що навіть часткова обмеженість дієздатності – це серйозний психологічний дискомфорт, через який багато хто закривається у собі, впадають у депресію. Для виключення таких наслідків важлива професійна допомога.

Ви зможете у будь-який час відвідувати родича у медичному центрі «Архімед». При правильному підході та реабілітації навіть після інсульту люди похилого віку повертаються до нормального життя, знаходять сили радіти кожному дню.

Наші контакти:

Залишились питання?

Замовте консультацію

Зв'язок з нами

Замовте зворотній дзвінок

телефони

гарячої лінії