Догляд за хворими на цукровий діабет

Цукровий діабет у людей похилого віку найчастіше розвивається на тлі супутніх хвороб. Одні з основних причин виникнення захворювання – вікові зміни організму, надмірна вага, ускладнення після перенесених інфекцій, стресові ситуації.

Крім медикаментозного лікування, потрібний якісний догляд за літніми людьми. Забезпечити постійне спостереження за станом пацієнта в домашніх умовах майже неможливо, оскільки необхідно суворо контролювати виконання всіх лікарських призначень. Порушення пам’яті та критичного сприйняття не дають людині самостійно стежити за своїм здоров’ям. Єдиний вихід продовження життя без серйозних ускладнень – проживання у пансіонаті із постійним медичним наглядом.

Особливості догляду за літнім діабетиком

Догляд за хворими та людьми похилого віку передбачає комплексний підхід з такими складовими:

  • Дотримання дієти.
  • Регулярний прийом медикаментів та виконання супроводжуючих маніпуляцій, проведення ін’єкцій інсуліну.
  • Зняття необхідних вимірів.
  • Стабільні фізичні навантаження.
  • Спокій, нормалізація психоемоційного фону.

Забезпечити повноцінний та високоякісний догляд у домашніх умовах – дуже важко. Будь-яке відхилення від лікувального протоколу може спричинити негативні наслідки. Чому переїзд близького до спеціалізованого центру – необхідний захід:

  • Медпрацівники стежать за здаванням аналізів, прийомом медикаментів. Фахівці регулярно вимірюють тиск та рівень цукру в крові, що дозволяє моментально відреагувати на будь-які відхилення показників від норми.
  • Медсестри регулюють раціон кожного. Харчування підбирається згідно з індивідуальною дієтою.
  • Контролюються гігієнічні заходи, обробляються шкірні покриви за наявності найменших проявів захворювання як лущення, виникнення попрілостей.

Крім цього, лікувальний протокол обов’язково передбачає посильні фізичні навантаження: виконання елементарної гімнастики, ходьба на свіжому повітрі. Результат такого підходу – гарне самопочуття, приплив сил та енергії.

Якісний підхід у центрі «Архімед»

Особлива увага приділяється пацієнтам із супутніми ускладненнями – порушений зір, проблемні суглоби, хворі ноги та стопи, захворювання шкірних покривів. У такому разі кваліфікована допомога хворим на цукровий діабет передбачає низку специфічних маніпуляцій, які неможливо виконати без медпрацівника.

У медичному центрі «Архімед» надають максимум професійного піклування діабетикам. Колектив будинку для літніх людей – це кваліфікований персонал, який допомагає людині адаптуватися до нових умов, забезпечує професійну турботу та точне дотримання лікарських рекомендацій. Разом з цим ситуація в центрі, регулярні заходи, уважне ставлення персоналу сприятливо позначаються на психоемоційному тлі кожного.

Цукровий діабет – це не привід обмежувати і відмовлятися від нормального темпу і ритму життя. Виявіть трохи більше уваги до своїх близьких людей, щоб провести разом ще багато дорогоцінного часу.

Наші контакти:

Залишились питання?

Замовте консультацію

Зв'язок з нами

Замовте зворотній дзвінок

телефони

гарячої лінії