Будинок для людей похилого віку або доглядальниця

Вік є важливим чинником, що впливає якість життя. Коли людина старіє і не може самостійно себе обслуговувати, якщо потрібна турбота і те місце, де умови будуть затишними і зможе провести там залишок своїх днів.

Якісний догляд за людьми похилого віку є важливим для того, щоб гарантувати їм безпеку, хороший стан здоров’я та задоволення всіх їхніх потреб у ситуації, коли самостійно вони про себе подбати не можуть, їм потрібен просто спокій та затишок. Його можна забезпечити самостійно, але не всі можуть дозволити собі повністю присвятити себе близькій людині та догляду за нею. Тоді з’являється 2 основні варіанти вирішення такого питання: найм догляду або вибір спеціального пансіонату. Варто розглянути всі переваги та недоліки кожного з варіантів.

Переваги доглядальниці

Не завжди родичі можуть забезпечити потрібний догляд та вдаються до допомоги доглядальниці. Існує кілька важливих переваг такого рішення, серед яких обов’язково варто виділити:

 • доглядальниця приходить сама, і родич постійно знаходиться у звичній та комфортній обстановці;
 • завдяки доглядальниці виходить підтримати самостійність людини;
 • є можливість спілкування з друзями, онуками, сусідами та отримувати всі переваги від такого спілкування.

Недоліки такого вибору:

 • Якщо у доглядальниці немає потрібної освіти та досвіду, то догляд може лише нашкодити людині похилого віку;
 • часто доводиться жертвувати частиною власного часу, якщо відсутня друга доглядальниця на зміну першої, адже люди часто вимагають цілодобового спеціального догляду;
 • зникає бажання проводити час разом із родичем через складності організації процесу догляду за ним та інших факторів контролю.

Переваги приватного будинку для людей похилого віку

Установа з проживанням дає можливість зробити послугу надання більш комфортною догляду. Хороший пансіонат для літніх людей має кілька важливих переваг:

 • кваліфікований персонал, який може здійснювати догляд не лише за літніми людьми, а й за інвалідами;
 • гарний пансіонат забезпечує комфортні умови для проживання, так що є можливість не хвилюватися про надання комфортних умов для близької людини;
 • приватний пансіонат надає послуги медичного персоналу, охорони та лікарів, тому людині гарантується отримання кваліфікованої допомоги;
 • у центрі вирішуються всі проблеми: догляд, гігієна, харчування, тож не доведеться хвилюватися про забезпечення нормальної життєдіяльності людини;
 • є розважальні заходи, які призначені для того, щоб люди могли там не лише перебувати, а й приємно проводити час;
 • приватний будинок для людей похилого віку має складне реабілітаційне обладнання, яке далеко не завжди є можливість встановити в будинку, що важливо для забезпечення якісного догляду за людьми похилого віку або людьми з інвалідністю.

Обов’язково варто вибрати таке рішення, яке відповідатиме потребам людини, для кого цей догляд призначається. Завдяки використанню послуг кваліфікованих спеціалістів є можливість розмістити людину з максимальним комфортом та гарантувати йому отримання кваліфікованої медичної допомоги, реабілітації, постійний лікарський нагляд, що є дуже важливим. Завжди доступне якісне та збалансоване харчування. Саме тому настільки важливо гарантувати отримання якісного рішення на власні потреби та виділену для цього кількість коштів, що також є принциповим.

Зв'язок з нами

Замовте зворотній дзвінок

телефони

гарячої лінії